ماشین رنگرزی پارچه TONG GENG RUV2

مزایا

 1. رسیدن سریع به درجه حرارت و فشار بالا
 2. جریان کامل
 3. کمترین مقدار L/R
معرفی ماشین رنگرزی پارچه TONG GENG RUV2

مشخصات محصول

جدول مشخصات ماشین رنگرزی پارچه TONG GENG RUV2

کنترل ثابت و پایدار نسبت محلول

از آنجایی که گرم بر واحد طول پارچه ها متفاوت است، بنابراین حداکثر وزن و طول پارچه و ظرفیت بارگذاری در مدل‌ها و حجم‌های مختلف متفاوت است. در بارگذاری بین 80% - 100% ظرفیت، این دستگاه می‌تواند نرخ مصرف آب را طوری تنظیم نماید که به صورت ثابت باقی بماند. درنتیجه، این طراحی پایداری کیفیت رنگرزی را افزایش داده و نایکنواختی رنگرزی مرحله ای را کاهش می دهد.

دستگاه تاه کننده با مسیر منحصر به فرد V شکل

بر خلاف دستگاه‌های تاه‌کن معمول، که پارچه را تنها در جهت افقی تا می‌زنند، در دستگاه‌های جدید پارچه به صورت افقی به شیوه‌ای مرتب تا خورده و یک مسیر V شکل را دنبال می‌کند بنابراین ظرفیت بارگذاری بیشتری نسبت به مدل‌های سنتی دارد. استفاده بیشتر از فضای محفظه و جلوگیری از در هم پیچیدن پارچه، کیفیت بالاتر رنگرزی و ظرفیت تولید بیشتر را فراهم می‌آورد.

نمای نزدیک ماشین رنگرزی پارچه TONG GENG RUV2

کم‌ترین تنش و غوطه وری کامل پارچه در لوله اشباع شده از محلول

استفاده از نازل جریان سرریز با کمترین فشار (2/0 بار)، کشیدگی و تنش پارچه، پرزدهی و فاصله افتادن بین نخها و مواج شدن بافت در فرآیند رنگرزی را کاهش می‌دهد. این مزیت به همراه مزیت غوطه وری کامل پارچه در طول لوله، موجب افزایش زمان اشباع پارچه و رنگ پذیری بیشتر، و رهایی از چروک و در کل افزایش کیفیت رنگرزی می‌گردد. نازل‌ با دهنه‌های قابل تغییر، این دستگاه را برای انواع مختلف پارچه‌های سبک و سنگین مناسب می‌سازد.

سیستم جمع کننده کف و آب کشی سریع

کف به طور طبیعی توسط یک جمع کننده کف جمع آوری و از پارچه جدا می‌گردد. این مزیت از مشکلات شناوری پارچه، توده‌ای شدن و آلودگی‌های ناشی از کف جلوگیری می‌کند. با آبکشی یکنواخت، آبکشی اضافی با زمان سنج یا آبکشی هوشمند (آپشن)، زمان کلی چرخه رنگرزی کاهش یافته (حداقل 5 ساعت برای رنگ‌های تیره)، مصرف انرژی و هزینه کم‌تر می‌گردد.

عملکرد آسان و کنترل کاملا خودکار یا دستی

ماشین مجهز به ریزپردازنده دارای سیستم کنترل کاملا خودکار بوده و کنترل اتوماتیک تزریق مواد (تامین کیفیت تزریق مستمر) را با پر و خالی‌ کردن سریع و استفاده از مخزن آب داغ (آپشن) فراهم می‌آورد. این سیستم جهت کاهش زمان کلی چرخه رنگرزی و بهبود بازده تولید بسیار موثر است.

طراحی مناسب و جمع و جور

ارتفاع مناسب دستگاه برای اپراتور، عملکرد ساده و ایمن، اشغال فضای اندک، کم‌ترین نگهداری، کم‌ترین مصرف انرژی، کم‌ترین هزینه و ظرفیت تولید بالا از مزایای طراحی این محصول می‌باشد.

سایر خدمات ما
 • ماشین های گردباف جولا
 • محصولات دانش بنیان و صنعتی جولا
 • خدمات فنی و مهندسی
 • سوزن و پلاتین ماشین های گردبافی
 • محصولات SMG
 • قطعات و لوازم جانبی ماشین های گردبافی
 • ماشین آلات رنگرزی TONG GENG
 • ماشین آلات تکمیل ZGL چین
 • ماشین های گردباف تایفان
 • ماشین های نواربافی Cosmos