ماشین رنگرزی TONG GENG HEJP

مزایا

HEJP یک ماشین رنگرزی فوق العاده سریع در دما و فشار بالای می‌باشد که در راستای صرفه جویی در انرژی، نیروی انسانی، مواد شیمیایی، زمان و فضا طراحی شده است. مناسب برای انواع پارچه‌های تاری پودی و حلقوی: N100%, T100%, N+OP, T+OP, T/C, CVC, T/R, N/C, and N/T، همچنین پارچه‌های میکروفایبر مانند پارچه‌های نازک حلقوی تاری (TRICOT)، پارچه‌های جیر ظریف و ژاکارد می‌باشد.

معرفی ماشین رنگرزی TONG GENG HEJP

مشخصات محصول

جدول مشخصات ماشین رنگرزی TONG GENG HEJP

طراحی ثبت اختراع شده لوله هدایت کننده جریان روان محلول

در طراحی جدید، لوله هدایت کننده جریان روان، به طور عمودی کوتاه‌تر از لوله هدایت کننده متداول می‌باشد که فشار مورد نیاز کم‌تر نازل جهت حرکت پارچه و سرعت چرخش خوب را نتیجه می‌دهد. همچنین لوله هدایت کننده، تغییر موقعیت‌های بیشتری برای گردش پارچه دارد که این به پارچه اجازه استراحت و نرم شدن و افزایش کیفیت رنگرزی می‌دهد و نتیجه موثری برای پارچه‌های لوله شده دارد.

نسبت حجم حمام پایین، طراحی کارآمد انرژی

محفظه دستگاه به طور خاص جهت کاهش مصرف آب هنگام رنگرزی طراحی شده است. ورقه داخلی که به شکل خاص شبیه w، سراسر سطح را موجدار کرده است و به خاطر این طراحی منحصر به فرد ثبت اختراع شده است، باعث می‌شود پارچه بدون نیاز به پمپ بزرگ در سیکل چرخشی خود حرکت کند. عدم استفاده از موتور به نوبه خود باعث صرفه جویی در مصرف برق و انرژی می‌شود.

نمای نزدیک ماشین رنگرزی TONG GENG HEJP

تنش کم، کیفیت بالا، سیستم رنگرزی سریع

با گردش پارچه صاف و پارچه تاه‌شده به صورت مرتب، پارچه در حداقل کشش به سمت قرقره اصلی حمل می‌شود. سرعت قرقره اصلی را می‌توان به طور دقیق کنترل کرد، بنابراین سرعت قرقره و پارچه متناسب و با گام‌های همزمان تنظیم می‌شوند و باعث جلوگیری از ایجاد هر گونه کشیدگی و تنش در پارچه می‌گردد.

ورقه داخلی W شکل منحصر به فرد، ظرفیت تولید بالا

طراحی منحصر به فرد و ویژه ورقه داخلی به همراه ساختار بزرگ مخزن اجازه می‌دهد که در یک نازل دو رشته پارچه (برای پارچه‌های با وزن کمتر از 220 گرم در متر) به صورت همزمان بارگیری و رنگرزی شود. این طراحی باعث افزایش قابل ملاحظه حجم تولید (40 درصد و بیشتر) و کاهش زمان کاری مورد نیاز و در نتیجه تولید پارچه خیلی صاف با رنگ شفاف می‌شود.

سیستم کنترل مرکزی و کنترل کامپیوتری خودکار

این دستگاه با سیستم کامپیوتری پیشرفته به طور کاملا اتوماتیک کنترل می‌شود. طراحی در جهت داشتن تغذیه رنگ دقیق انجام شده و نرخ موفقیت رنگرزی و کیفیت رنگرزی را تا حد زیادی افزایش داده است. در اتصال به سیستم کنترل مرکزی، سیستم تولید و مدیریت بهتری فرآهم خواهد شد.

آپشن‌های اضافی

 1. تخلیه سرعت بالا
 2. جریان سنج آب
 3. مخزن آب داغ
 4. مخزن مواد شیمیایی دوم
 5. دستگاه تغذیه چند سرعته
 6. Dual water in & out
 7. دستگاه مخلوط مخزن شیمیایی
 8. دستگاه چرخش قرقره بیرونی
 9. سیستم آبکشی هوشمند
 10. سنسور PH و تغذیه اتوماتیک اسید
 11. شیر مناسب برای گرم کردن و خنک کردن
 12. فیلتر خود تمیزکن (Self Cleaning)
سایر خدمات ما
 • ماشین های گردباف جولا
 • محصولات دانش بنیان و صنعتی جولا
 • خدمات فنی و مهندسی
 • سوزن و پلاتین ماشین های گردبافی
 • محصولات SMG
 • قطعات و لوازم جانبی ماشین های گردبافی
 • ماشین آلات رنگرزی TONG GENG
 • ماشین آلات تکمیل ZGL چین
 • ماشین های گردباف تایفان
 • ماشین های نواربافی Cosmos